|

Znakování s dětmi

Naučte svoje dítě říct vám, co potřebuje, už v nejútlejším věku. Dokonce i dřív než bude umět samo mluvit. Zdá se Vám to nemožné? Děti umí znakovat ještě dříve, než si osvojí řeč. A právě takto můžete se svými dětmi komunikovat už od malička.

TENTO KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME.
KLIKNĚTE PRO VÍCE INFO.


Cena: 590


Znakování pro slyšící děti je cesta, jak rozumět svému dítěti a to i v situacích, které by pro vás jinak byly nesrozumitelné. Je to komunikační prostředek, kterým s vámi dítě komunikuje ještě dříve, než bude umět samo mluvit a který rozvíjí jeho snahu o dorozumívání se a rozvíjí pozdější řečové dovednosti. Dovedete si třeba představit, že vám dítě řekne, co potřebuje? Když ho třeba něco trápí, nebo když chce něco jiného, než v dané chvíli vy? Usnadnilo by to spoustu nedorozumění. Vy tuto šanci máte. Začít můžete klidně hned od narození, nebo i když je dítěti 8 měsíců nebo rok. Kurz obsahovuje spoustu cenných informací, osobních zkušeností a jedinečný video slovník. Budete si tak moci užít všech výhod znakování, kterými jsou:

  • Dítě bývá mnohem spokojenější a méně se vzteká a pláče, protože dokáže sdělit, co by chtělo, a tím u něj nevzniká tolik frustrace v situacích, kdy ví, co chce, ale nedokáže to ještě říct.
  • Znakování zvyšuje sebevědomí rodičům i dětem.
  • Urychluje vývoj řeči, znakující děti dosahují nadprůměrných komunikačních schopností.
  • Přináší spoustu radosti a krásných chvil rodičům i dětem.
  • Umožňuje rodičům vidět do vnitřního světa jejich malého dítěte, vědět, na co zrovna myslí, co ho zaujalo, co by si přálo.
  • Posiluje vztah mezi rodičem a dítětem.

Jak dlouho mám k videím přístup:

Přístup k videím je celoživotní. Máte je už napořád. Můžete je tedy sledovat opakovaně, neomezeně a využít je i pro další své dětičky.

Jak postupovat?

Pokud kupujete kurz pro sebe:
Je to jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko "KOUPIT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Ten vyplníte a dostanete informace o platbě kurzu. Po zaplacení kurzu (kartou nebo převodem na účet), získáte své jedinečné přístupové údaje, kterými se dostanete do zabezpečené části těchto stránek. Jakmile budete mít tyto údaje (přijdou Vám mailem po připsání platby na náš účet), navštívíte opět naše stránky www.MamaBezObav.cz, kliknete na horní lištu stránky na tlačítko "přihlásit", následně vložíte své osobní přístupové údaje a můžete se pustit do sledování videí.

Pokud kupujete kurz jako dárek:
Klikněte na tlačítko "DAROVAT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Vyplníte jej, včetně jména příjemce dárku, dostanete pokyny k platbě kurzu a po zaplacení poplatku získáte mailem dákový poukaz včetně přístupových údajů pro obdarované. Tento poukaz si stačí doma vytisknout, vložit do obálky a můžete udělat radost svým přátelům a blízkým.

Další kurzy

Majka
Hybešova 14, Brno
Telefon: 774 115 018
E-mail: info@mamabezobav.cz

Přihlašte se k odběru novinek a slev: