|

Táta bez obav

Speciální kurz pro budoucí i stávající tatínky. Těhotenství, porod a rodičovství z pohledu muže. Získej návod nejen na to, jak v těchto důležitých ženských momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty.


Cena: 990


 

"Jaké to bude až budu jednou táta…"
"Jak být správným tátou, když už táta jsem…"
"Jak může být váš partner, syn, zeť tím nejlepším tátou…"

Na tyto i spoustu dalších otázek najdete odpovědi v našem kurzu určeném speciálně pro tatínky. Příchod dítěte dokáže pořádně změnit Váš život. Ale náš kurz se zkušeným lektorem - trojnásobným tatínkem - Vám pomůžeme, aby to byla změna příjemná a pozitivní.

Mít pochybnosti je přirozené a není třeba se za to stydět. Důležitější je prostě začít a společně to zvládneme. Až porozumíte sami sobě, budete rozumět i svým dětem.

Co získáte:

Rozsáhlý kurz, který vás podpoří ve všech obdobích, které vás čekají, nebo které už prožíváte. Těhotenství, porod, šestinedělí, péče o dítě, partnerský vztah, výchova.....To vše z pohledu muže. Jak se mění jeho role, jaká je jeho nová pozice, co je a co už není jeho náplní péče.

Kurz je rozdělen do 9 lekcí po cca 20-30 minutách, v průběhu kterých vás provede zkušený tatínek tří synů následujícími oblastmi:


Rozsah kurzu:

Kurz je rozdělen do 9 lekcí v celkovém rozsahu téměř 200 minut záznamu. Každá z nich je věnovananá konkrétní jedné oblasti rodinného života z pohledu muže. Nechte se provést zkušeným tatínkem tří dětí těmity lekcemi:

  • 1. lekce - Jak vnímat sebe jako tátu
  • 2. lekce - Kdo je muž v partnerství a ve vztahu
  • 3. lekce - Příprava na rodičovství a otcovství
  • 4. lekce - Těhotenství z pohledu muže
  • 5. lekce - Porod a role muže u porodu
  • 6. lekce - Šestinedělí a muž
  • 7. lekce - Kojení z pohledu muže
  • 8. lekce - Máme první dítě
  • 9. lekce - Máme děti

Forma kurzu:

Jedná se o video kurz. Nemusíte tedy nikam jezdit a můžete se vše dovědět z pohodlí svého domova.
Je to jednoduché. Stačí kliknout na odkaz "přihlásit" vpravo nahoře na těchto stránkách, vložit přístupové údaje, které obdržíte po zakoupení kurzu a můžete neomezeně sledovat tento jedinečný kurz plný cenných informací.  Čeká na vás téměř 200 minut záznamu rozdělených do 9 videolekcí.

Jak dlouho mám k videím přístup:

Přístup k videím je celoživotní. Máte je už napořád. Můžete je tedy sledovat opakovaně, neomezeně a využít je i pro další těhotenství.

Jak postupovat?

Pokud kupujete kurz pro sebe:
Je to jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko "KOUPIT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Ten vyplníte a dostanete informace o platbě kurzu. Po zaplacení kurzu (kartou nebo převodem na účet), získáte své jedinečné přístupové údaje, kterými se dostanete do zabezpečené části těchto stránek. Jakmile budete mít tyto údaje (přijdou Vám mailem po připsání platby na náš účet), navštívíte opět naše stránky www.MamaBezObav.cz, kliknete na horní lištu stránky na tlačítko "přihlásit", následně vložíte své osobní přístupové údaje a můžete se pustit do sledování videí.

Pokud kupujete kurz jako dárek:
Klikněte na tlačítko "DAROVAT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Vyplníte jej, včetně jména příjemce dárku, dostanete pokyny k platbě kurzu a po zaplacení poplatku získáte mailem dákový poukaz včetně přístupových údajů pro obdarované. Tento poukaz si stačí doma vytisknout, vložit do obálky a můžete udělat radost svým přátelům a blízkým.

 

Kurzem vás provede:

Oldřich Janda

Olda je zkušený tatínek tří synů a je jeden z těch mužů, co mají opravdu hodně co předávat. Elegantně, otevřeně a hlavně po chlapsku provede muže změnami, které je čekají s jejich těhotnými partnerkami, šestinedělkami, maminkami svých dětí a ukáže pohled na porod z perspektivy muže. Na tatínky se totiž někdy zapomíná. Nestačí jen otevřené dveře v porodnici, je potřeba vědět, co je za tím vším. A zkušenosti trojnásobného tatínka se vždy hodí.

 

Zkušenost Majky - autorky projektu MamaBezObav:

"mnohokrát jsem od žen ve své poradně slyšela: "Mám pocit, že mi můj muž vůbec nerozumí. Nevím, jak mu víc přiblížit, co bych potřebovala. Chce mi pomoct, ale dělá to vždy jinak, než by pomohlo a nakonec se zase jen hádáme a nechápeme. Tak moc se oba snažíme, ale jakoby on mluvil jinou řečí, než já ." a od mužů naopak slýchávám: "Už nevím, co bych měl víc udělat. Ať dělám cokoliv, zdá se, že je to málo. Přitom ji miluju a na děťátko se těším stejně jako ona. Ale mám strach, že když ji nerozumím teď, nebudu jí rozumět ani po porodu." A tak jsem neskutečně ráda za kurz Táta bez obav, kde je celé toto náročné a emotivní životní období, kdy se stáváme rodiči, vysvětleno speciálně pro muže, podáno mužem a dává tak můžum, ale i ženám více pochopení toho, co se děje a co se bude v jejich vzájemném i celorodinném vztahu dít. Kéž by tento kurz existoval už před porodem našeho prvního syna :-) Určitě bychom s mým mužem dokázali řešit některé náročné situace s větší lehkostí"

 

 

Další kurzy

Majka
Hybešova 14, Brno
Telefon: 774 115 018
E-mail: info@mamabezobav.cz

Přihlašte se k odběru novinek a slev: