|

Kojenecká masáž

Naučte se masírovat své děťátko. Podpoříte nejen jeho zdraví, pohodu a dobrý spánek ale také váš vzájemný vztah. Jsou to chvíle jen pro vás a vaše děťátko. Čím dřív začnete, tím dříve můžete využívat pozitivní účinky takovéto masáže.


Cena: 590


Kojenecká masáž je něha...  kojenecká masáž je blízkost...  kojenecká masáž je láska a péče...

Kojenecká masáž je skvělá příležitost, jak podpořit vzájemný vztah se svým miminkem, jak posílit jeho imunitu a jak navodit sobě i jemu pohodu a klid a podpořit tak jeho klidný spánek. Jsou to chvíle něhy, sounáležitosti a uzemnění. Uvědomujete si, jak blahodárně působí masáž na vás? Děti na tom nejsou jinak. O to víc, že masírujícím nění nikdo neznámý z wellness centra, ale milující rodič. Masáž tak pro oba zúčastněné nabírá zcela jinou dimenzi. Masáž bývá také častým a velmi účinným rituálem před spaním. Jak je dnes již známo, není zdravé koupat miminko každý den, proto je dobré najít jiný uspávací rituál namísto koupání, které imunitě miminka neprospívá. Můžete tak využít blahodárných účinků masáže, posílit imunitu a využít sklidňujícího účinku před spinkáním miminka. Náš kurz Vás naučí přesný postup masáže a pověnuje se následujícím tématům a otázkám:

Co se v kurzu dovíte:

  • zdravotní a emocionální přínos masáže
  • kdy v průběhu dne masírovat
  • od jakého věku můžeme začít s masáží
  • kdy není dobré provádět masáž
  • přesný postup masáže s video návodem
  • návod na masáž jednolivých částí těla
  • kompletní masáž v jednom video návodu

Od kdy lze děťátko masírovat:

Děťátko lze masírovat už od novorozeneckého věku. Podmínkou však je, aby bylo starší než 6 týdnů. S koncem šestinedělí totiž dovršuje  vývin své termoregulace. Udrží již své teplo a až pak se může těšit z přínosů kojenecké masáže bez rizika prochladnutí.

Rozsah a forma kurzu:

Jedná se o video kurz. Nemusíte tedy s miminkem nikam jezdit a můžete se vše dovědět z pohodlí svého domova. 
Kurz je rozdělen do 7 lekcí

1. lekce - Než začneme (teoretická část plná informací, které je dobré o masáži vědět)
2. lekce - Masáž nožiček
3. lekce - Masáž bříška a hrudníku
4. lekce - Masáž ručiček
5. lekce - Masáž obličeje
6. lekce - Masáž zad a zadečku
7. lekce - Masáž celého těla - (celá masáž v jednom videu. V jednotlivých lekcích se naučíte masítovat každou část těla zvlášť. Se sedmou lekcí můžete masírovat celé tělíčko, když už budete znát jednotlivé části a budete chtít masírovat najednou, bez nutnosti masáž přerušovat a pouštět kažou část zvlášť.)

Jak dlouho mám k videím přístup:

Přístup k videím je celoživotní. Máte je už napořád. Můžete je tedy sledovat opakovaně, neomezeně a využít je i pro další své dětičky.

Jak postupovat?

Pokud kupujete kurz pro sebe:
Je to jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko "KOUPIT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Ten vyplníte a dostanete informace o platbě kurzu. Po zaplacení kurzu (kartou nebo převodem na účet), získáte své jedinečné přístupové údaje, kterými se dostanete do zabezpečené části těchto stránek. Jakmile budete mít tyto údaje (přijdou Vám mailem po připsání platby na náš účet), navštívíte opět naše stránky www.MamaBezObav.cz, kliknete na horní lištu stránky na tlačítko "přihlásit", následně vložíte své osobní přístupové údaje a můžete se pustit do sledování videí.

Pokud kupujete kurz jako dárek:
Klikněte na tlačítko "DAROVAT" vpravo nahoře na této stránce. Zobrazí se Vám objednávací formulář. Vyplníte jej, včetně jména příjemce dárku, dostanete pokyny k platbě kurzu a po zaplacení poplatku získáte mailem dákový poukaz včetně přístupových údajů pro obdarované. Tento poukaz si stačí doma vytisknout, vložit do obálky a můžete udělat radost svým přátelům a blízkým.

 

Kurzem vás provede:

Majka Staňková

Lektorka předporodních kurzů a kurzů pro rodiče s dětmi, dula, laktační poradkyně, lektorka kurzů kojenecké masáže, výživy a výchovy dětí, terapeutka pevným objetím. Se svým manželem založila Světový den těhotenství a provozuje největší rodinné centrum na Jižní Moravě, s Montessori školkou, soukromou sdruženou školou a obchodem pro těhotenství, porod a rodinu. Publikuje články a videa s rodinnou tématikou. Je autorkou projektu MÁMA BEZ OBAV a prvního předporodního on-line kurzu v ČR a SR - POROD BEZ OBAV. Žije v Brně a se svým mužem vychovává tři děti. 

 

 

Zkušenost Majky - lektorky kurzu kojenecké masáže a autorky projektu MamaBezObav:

"milovala jsem chvíle strávené masáží jen s našim miminkem. Cítit jeho hebkou kůži a vidět u toho jeho úsměv nás muselo nutně propojit ještě hlouběji. Děti si masáž opravdu užívaly a já také. O pár let později, když bylo našim starším synům 10 a 8 let, mě přivítali doma po návratu z práce s prostěradlem na gauči, svíčkami kolem, puštěnou relaxační hudbou a připraveným olejem. Nikdy nezapomenu, jak se mě tehdy sami rozhodli namasírovat. Nebyla to profesionální masáž, ale láska a péče byla cítit v každé naší bunce. Inu, co dáme, bude nám možná také dáno."

Další kurzy

Majka
Hybešova 14, Brno
Telefon: 774 115 018
E-mail: info@mamabezobav.cz

Přihlašte se k odběru novinek a slev: